| Teža | 35,500 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 80 × 1855 × 559 cm |
| Velikost | 50x184x29 cm |
| Proizvajalec | Aqualine |
| Serija |
ZOJA |
| Garancija | 24 |
| Material | MDF/laminat |
| Barva | Bela |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Drugo |
| Širina | 500 |
| Višina | 1840 |
| Globina | 500 |
| Rok dobave | 14 dni |




355,00 €
249,00 €
Tehnične podrobnosti izdelka
338,00 €
Na zalogi
| Teža | 35,500 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 80 × 1855 × 559 cm |
| Velikost | 50x184x29 cm |
| Proizvajalec | Aqualine |
| Serija |
ZOJA |
| Garancija | 24 |
| Material | MDF/laminat |
| Barva | Bela |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Drugo |
| Širina | 500 |
| Višina | 1840 |
| Globina | 500 |
| Rok dobave | 14 dni |