| Teža | 17,000 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 90 × 880 × 1060 cm |
| Velikost | 60×90 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Garancija | 24 |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Drugo |
| Premer | |
| Rok dobave | 14 dni |




230,60 €
147,10 €
Tehnične podrobnosti izdelka
246,30 €
Na zalogi
| Teža | 17,000 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 90 × 880 × 1060 cm |
| Velikost | 60×90 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Garancija | 24 |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Drugo |
| Premer | |
| Rok dobave | 14 dni |