| Teža | 10,000 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 85 × 880 × 600 cm |
| Velikost | 40×60 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Garancija | 24 |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Drugo |
| Premer | |
| Rok dobave | 14 dni |




202,50 €
230,60 €
Tehnične podrobnosti izdelka
194,20 €
Na zalogi
| Teža | 10,000 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 85 × 880 × 600 cm |
| Velikost | 40×60 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Garancija | 24 |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Drugo |
| Premer | |
| Rok dobave | 14 dni |