| Teža | 12,370 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 210 × 390 × 390 cm |
| Velikost | 38×18,6 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Garancija | 24 |
| Material | Keramika |
| Barva | Bela |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Krog |
| Širina | 380 |
| Višina | 186 |
| Globina | 380 |
| Rok dobave | 14 dni |




358,00 €
239,00 €
Tehnične podrobnosti izdelka
119,00 €
Ni na zalogi
| Teža | 12,370 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 210 × 390 × 390 cm |
| Velikost | 38×18,6 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Garancija | 24 |
| Material | Keramika |
| Barva | Bela |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Krog |
| Širina | 380 |
| Višina | 186 |
| Globina | 380 |
| Rok dobave | 14 dni |