| Teža | 12,890 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 140 × 720 × 470 cm |
| Velikost | 70×45 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Serija |
YUKON |
| Garancija | 24 |
| Material | Liti marmor |
| Barva | Bela |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Pravokotnik |
| Širina | 700 |
| Globina | 450 |
| Rok dobave | 14 dni |




249,00 €
239,00 €
Tehnične podrobnosti izdelka
228,00 €
Na zalogi
| Teža | 12,890 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 140 × 720 × 470 cm |
| Velikost | 70×45 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Serija |
YUKON |
| Garancija | 24 |
| Material | Liti marmor |
| Barva | Bela |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Pravokotnik |
| Širina | 700 |
| Globina | 450 |
| Rok dobave | 14 dni |