| Teža | 0,730 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 95 × 160 × 90 cm |
| Velikost | 160x95x90 mm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Serija |
X-ROUND |
| Garancija | 120 |
| Material | Steklo, Medeninasti |
| Barva | Krom |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Krožni |
| Vrsta | Držalo za kozarec |
| Širina | 160 |
| Višina | 95 |
| Globina | 90 |
| Rok dobave | 14 dni |















