| Teža | 51 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 730 × 1630 × 880 cm |
| Velikost | 160x84x47 cm |
| Proizvajalec | Polysan |
| Garancija | 120 |
| Material | Akrilat |
| Barva | Bela |
| Namestitev | Vgrajena stran |
| Oblika | Asimetrični |
| Dolžina | 1600 |
| Širina | 840 |
| Višina | 470 |
| Volumen | 268 |
| Premer pasu | 52 |
| Rok dobave | 14 dni |





















