| Teža | 12,800 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 160 × 480 × 440 cm |
| Velikost | 46x14x42 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Garancija | 24 |
| Material | Keramika |
| Barva | Bela |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Pravokotnik |
| Širina | 460 |
| Višina | 140 |
| Globina | 420 |
| Rok dobave | 14 dni |




375,00 €
338,00 €
Tehnične podrobnosti izdelka
135,00 €
Na zalogi
| Teža | 12,800 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 160 × 480 × 440 cm |
| Velikost | 46x14x42 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Garancija | 24 |
| Material | Keramika |
| Barva | Bela |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Pravokotnik |
| Širina | 460 |
| Višina | 140 |
| Globina | 420 |
| Rok dobave | 14 dni |