| Teža | 4,470 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 210 × 240 × 1060 cm |
| Proizvajalec | Aqualine |
| Garancija | 24 |
| Material | Aluminij |
| Barva | Krom |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Krožni |
| Tuš stebri | Brez pipe |
| Višina | 1100 |
| Rok dobave | 14 dni |




125,00 € 100,00 €
459,00 € 367,20 €
Tehnične podrobnosti izdelka
229,00 € 183,20 €
Na zalogi
| Teža | 4,470 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 210 × 240 × 1060 cm |
| Proizvajalec | Aqualine |
| Garancija | 24 |
| Material | Aluminij |
| Barva | Krom |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Krožni |
| Tuš stebri | Brez pipe |
| Višina | 1100 |
| Rok dobave | 14 dni |