| Teža | 1,338 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 160 × 165 × 225 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Serija |
LUKA |
| Garancija | 72 |
| Material | Medeninasti |
| Barva | Krom |
| Vrsta nadzora | Vzvod |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Krožni |
| Globina | 142 |
| Rok dobave | 14 dni |




239,00 € 191,20 €
95,00 € 76,00 €
Tehnične podrobnosti izdelka
99,00 € 79,20 €
Na zalogi
| Teža | 1,338 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 160 × 165 × 225 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Serija |
LUKA |
| Garancija | 72 |
| Material | Medeninasti |
| Barva | Krom |
| Vrsta nadzora | Vzvod |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Krožni |
| Globina | 142 |
| Rok dobave | 14 dni |