| Teža | 56,400 kg |
|---|---|
| Velikost | 120×90 cm |
| Proizvajalec | Gelco |
| Serija |
SIGMA SIMPLY |
| Garancija | 36 |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Pravokotne oblike z vogalnim vhodom |
| Širina | 1200 |
| Višina | 1900 |
| Globina | 900 |
| Debelina stekla | 6 |
| Rok dobave | 14 dni |




734,00 €
698,00 €
Tehnične podrobnosti izdelka
Kategorije: Pravokotne kabine za prhe, drsna vrata – kotni vstop
Koda izdelka: GS2112-04
Zaloga: NA ZALOGI
Serija: SIGMA SIMPLY
717,00 €
Na zalogi
| Teža | 56,400 kg |
|---|---|
| Velikost | 120×90 cm |
| Proizvajalec | Gelco |
| Serija |
SIGMA SIMPLY |
| Garancija | 36 |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Pravokotne oblike z vogalnim vhodom |
| Širina | 1200 |
| Višina | 1900 |
| Globina | 900 |
| Debelina stekla | 6 |
| Rok dobave | 14 dni |