| Teža | 0,760 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 60 × 190 × 100 cm |
| Proizvajalec | Silfra |
| Garancija | 24 |
| Material | Medeninasti |
| Barva | Krom |
| Vrsta nadzora | Ventili |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Krožni |
| Višina | 80 |
| Rok dobave | 14 dni |




175,00 € 140,00 €
115,00 € 92,00 €
Tehnične podrobnosti izdelka
128,00 € 102,40 €
Ni na zalogi
| Teža | 0,760 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 60 × 190 × 100 cm |
| Proizvajalec | Silfra |
| Garancija | 24 |
| Material | Medeninasti |
| Barva | Krom |
| Vrsta nadzora | Ventili |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Krožni |
| Višina | 80 |
| Rok dobave | 14 dni |