| Teža | 0,300 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 170 × 130 × 220 cm |
| Velikost | 45° |
| Proizvajalec | Bruckner |
| Garancija | 24 |
| Material | Plastika |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Drugo |
| Rok dobave | 14 dni |




Tehnične podrobnosti izdelka
8,20 €
Ni na zalogi
| Teža | 0,300 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 170 × 130 × 220 cm |
| Velikost | 45° |
| Proizvajalec | Bruckner |
| Garancija | 24 |
| Material | Plastika |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Drugo |
| Rok dobave | 14 dni |