| Teža | 0,340 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55 × 100 × 70 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Garancija | 24 |
| Material | Medeninasti |
| Barva | Krom |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Kvadratni |
| Širina | 45 |
| Višina | 45 |
| Globina | 71 |
| Rok dobave | 14 dni |




99,00 € 79,20 €
85,00 € 68,00 €
Tehnične podrobnosti izdelka
43,00 € 34,40 €
Na zalogi
| Teža | 0,340 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55 × 100 × 70 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Garancija | 24 |
| Material | Medeninasti |
| Barva | Krom |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Kvadratni |
| Širina | 45 |
| Višina | 45 |
| Globina | 71 |
| Rok dobave | 14 dni |