| Teža | 0,328 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 162 × 120 × 80 cm |
| Velikost | 128x157x57 mm |
| Proizvajalec | Gedy |
| Serija |
NINFEA |
| Garancija | 24 |
| Material | Bambus, Poliresin |
| Barva | Bela |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Kvadratni |
| Vrsta | Dozator za milo |
| Širina | 128 |
| Višina | 157 |
| Globina | 57 |
| Rok dobave | 14 dni |
















