| Teža | 17,500 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 165 × 430 × 430 cm |
| Velikost | 46x16x42 cm |
| Proizvajalec | Bruckner |
| Garancija | 24 |
| Material | Keramika |
| Barva | Bela |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Pravokotnik |
| Širina | 460 |
| Višina | 160 |
| Globina | 420 |
| Rok dobave | 14 dni |




149,00 €
168,00 €
Tehnične podrobnosti izdelka
138,00 €
Na zalogi
| Teža | 17,500 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 165 × 430 × 430 cm |
| Velikost | 46x16x42 cm |
| Proizvajalec | Bruckner |
| Garancija | 24 |
| Material | Keramika |
| Barva | Bela |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Pravokotnik |
| Širina | 460 |
| Višina | 160 |
| Globina | 420 |
| Rok dobave | 14 dni |