| Teža | 0,350 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 70 × 90 × 80 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Garancija | 24 |
| Material | Medeninasti |
| Barva | Krom |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Krožni |
| Širina | 38 |
| Višina | 38 |
| Globina | 88 |
| Rok dobave | 14 dni |




55,00 € 44,00 €
5,30 € 4,20 €
Tehnične podrobnosti izdelka
37,00 € 29,60 €
Na zalogi
| Teža | 0,350 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 70 × 90 × 80 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Garancija | 24 |
| Material | Medeninasti |
| Barva | Krom |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Krožni |
| Širina | 38 |
| Višina | 38 |
| Globina | 88 |
| Rok dobave | 14 dni |