| Teža | 0,310 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 80 × 100 × 100 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Garancija | 24 |
| Material | Medeninasti |
| Barva | Krom |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Retro |
| Širina | 65 |
| Višina | 65 |
| Globina | 99 |
| Rok dobave | 14 dni |




5,30 € 4,20 €
16,50 € 13,20 €
Tehnične podrobnosti izdelka
32,00 € 25,60 €
Na zalogi
| Teža | 0,310 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 80 × 100 × 100 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Garancija | 24 |
| Material | Medeninasti |
| Barva | Krom |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Retro |
| Širina | 65 |
| Višina | 65 |
| Globina | 99 |
| Rok dobave | 14 dni |