| Teža | 0,265 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30 × 200 × 200 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Serija |
MINIMAL |
| Garancija | 24 |
| Material | Iz nerjavečega jekla |
| Barva | Iz nerjavečega jekla |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Drugo |
| Dolžina | 1500 |
| Rok dobave | 14 dni |




11,10 € 8,90 €
17,90 € 14,30 €
Tehnične podrobnosti izdelka
43,00 € 34,40 €
Na zalogi
| Teža | 0,265 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30 × 200 × 200 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Serija |
MINIMAL |
| Garancija | 24 |
| Material | Iz nerjavečega jekla |
| Barva | Iz nerjavečega jekla |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Drugo |
| Dolžina | 1500 |
| Rok dobave | 14 dni |