| Teža | 0,202 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 160 × 74 × 74 cm |
| Velikost | 89x83x77 mm |
| Proizvajalec | Ridder |
| Serija |
LITTLE ROCK |
| Garancija | 24 |
| Material | Poliresin |
| Barva | Bež |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Krožni |
| Vrsta | Držalo za kozarec |
| Širina | 89 |
| Višina | 83 |
| Globina | 77 |
| Rok dobave | 14 dni |




21,50 € 17,20 €
24,00 € 19,20 €
Tehnične podrobnosti izdelka
Kategorije: Kozarci za zobne krtačke in nosilci
Koda izdelka: 22190109
Zaloga: NA ZALOGI
Serija: LITTLE ROCK
21,50 € 17,20 €
Na zalogi
| Teža | 0,202 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 160 × 74 × 74 cm |
| Velikost | 89x83x77 mm |
| Proizvajalec | Ridder |
| Serija |
LITTLE ROCK |
| Garancija | 24 |
| Material | Poliresin |
| Barva | Bež |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Krožni |
| Vrsta | Držalo za kozarec |
| Širina | 89 |
| Višina | 83 |
| Globina | 77 |
| Rok dobave | 14 dni |