| Teža | 0,216 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 120 × 88 × 34 cm |
| Velikost | 125x35x90 mm |
| Proizvajalec | Ridder |
| Serija |
LITTLE ROCK |
| Garancija | 24 |
| Material | Poliresin |
| Barva | Bež |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Krožni |
| Vrsta | Posoda za milo |
| Širina | 125 |
| Višina | 35 |
| Globina | 90 |
| Rok dobave | 14 dni |




20,60 € 16,50 €
29,00 € 22,40 €
Tehnične podrobnosti izdelka
20,60 € 16,50 €
Na zalogi
| Teža | 0,216 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 120 × 88 × 34 cm |
| Velikost | 125x35x90 mm |
| Proizvajalec | Ridder |
| Serija |
LITTLE ROCK |
| Garancija | 24 |
| Material | Poliresin |
| Barva | Bež |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Krožni |
| Vrsta | Posoda za milo |
| Širina | 125 |
| Višina | 35 |
| Globina | 90 |
| Rok dobave | 14 dni |