| Teža | 1,415 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 75 × 220 × 280 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Serija |
SPECTRE |
| Garancija | 72 |
| Material | Medeninasti |
| Barva | Krom |
| Vrsta nadzora | Vzvod |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Kvadratni |
| Širina | 55 |
| Višina | 143 |
| Globina | 128 |
| Rok dobave | 14 dni |




358,00 € 286,40 €
239,00 € 191,20 €
Tehnične podrobnosti izdelka
Kategorije: Pipe za umivalnike za namestitev na polico
Koda izdelka: 1102-72
Zaloga: NA ZALOGI
Serija: SPECTRE
185,00 € 148,00 €
Na zalogi
| Teža | 1,415 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 75 × 220 × 280 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Serija |
SPECTRE |
| Garancija | 72 |
| Material | Medeninasti |
| Barva | Krom |
| Vrsta nadzora | Vzvod |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Kvadratni |
| Širina | 55 |
| Višina | 143 |
| Globina | 128 |
| Rok dobave | 14 dni |