| Teža | 7,950 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 290 × 430 × 150 cm |
| Velikost | 40x12x23 cm |
| Proizvajalec | GSI |
| Serija |
KUBE X COLOR |
| Garancija | 24 |
| Material | Keramika |
| Barva | Črna |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Pravokotnik |
| Širina | 400 |
| Višina | 120 |
| Globina | 230 |
| Rok dobave | 14 dni |




179,00 €
379,00 €
Tehnične podrobnosti izdelka
398,00 €
Ni na zalogi
| Teža | 7,950 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 290 × 430 × 150 cm |
| Velikost | 40x12x23 cm |
| Proizvajalec | GSI |
| Serija |
KUBE X COLOR |
| Garancija | 24 |
| Material | Keramika |
| Barva | Črna |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Pravokotnik |
| Širina | 400 |
| Višina | 120 |
| Globina | 230 |
| Rok dobave | 14 dni |