| Teža | 51 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 420 × 1830 × 830 cm |
| Velikost | 180x80x39 cm |
| Proizvajalec | Polysan |
| Garancija | 120 |
| Material | Akrilat |
| Barva | Bela |
| Namestitev | Vgrajena stran |
| Oblika | Pravokotni |
| Dolžina | 1800 |
| Širina | 800 |
| Višina | 390 |
| Volumen | 249 |
| Premer pasu | 52 |
| Rok dobave | 14 dni |




949,00 €
665,00 €
Tehnične podrobnosti izdelka
529,00 €
Na zalogi
| Teža | 51 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 420 × 1830 × 830 cm |
| Velikost | 180x80x39 cm |
| Proizvajalec | Polysan |
| Garancija | 120 |
| Material | Akrilat |
| Barva | Bela |
| Namestitev | Vgrajena stran |
| Oblika | Pravokotni |
| Dolžina | 1800 |
| Širina | 800 |
| Višina | 390 |
| Volumen | 249 |
| Premer pasu | 52 |
| Rok dobave | 14 dni |