| Teža | 6,000 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 110 × 370 × 260 cm |
| Velikost | 36x10x25 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Serija |
SMALL |
| Garancija | 24 |
| Material | Keramika |
| Barva | Bela |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Pravokotnik |
| Širina | 360 |
| Višina | 100 |
| Globina | 250 |
| Rok dobave | 14 dni |




Tehnične podrobnosti izdelka
109,00 €
Na zalogi
| Teža | 6,000 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 110 × 370 × 260 cm |
| Velikost | 36x10x25 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Serija |
SMALL |
| Garancija | 24 |
| Material | Keramika |
| Barva | Bela |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Pravokotnik |
| Širina | 360 |
| Višina | 100 |
| Globina | 250 |
| Rok dobave | 14 dni |