| Teža | 0,242 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 70 × 195 × 75 cm |
| Proizvajalec | Aqualine |
| Garancija | 24 |
| Barva | Krom |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Drugo |
| Rok dobave | 14 dni |




17,90 € 14,30 €
13,10 € 10,50 €
Tehnične podrobnosti izdelka
16,00 € 12,80 €
Na zalogi
| Teža | 0,242 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 70 × 195 × 75 cm |
| Proizvajalec | Aqualine |
| Garancija | 24 |
| Barva | Krom |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Drugo |
| Rok dobave | 14 dni |