| Teža | 0,870 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 130 × 330 × 250 cm |
| Proizvajalec | Polysan |
| Garancija | 60 |
| Material | Plastika |
| Barva | Krom |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Drugo |
| Dolžina | 1000 |
| Rok dobave | 14 dni |




105,00 €
Tehnične podrobnosti izdelka
79,00 €
Na zalogi
| Teža | 0,870 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 130 × 330 × 250 cm |
| Proizvajalec | Polysan |
| Garancija | 60 |
| Material | Plastika |
| Barva | Krom |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Drugo |
| Dolžina | 1000 |
| Rok dobave | 14 dni |