| Teža | 1,350 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55 × 380 × 460 cm |
| Velikost | 36×42 cm |
| Proizvajalec | Aqualine |
| Garancija | 24 |
| Material | Polipropilen |
| Barva | Bela |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Drugo |
| Premer | |
| Širina | 360 |
| Višina | 28 |
| Globina | 420 |
| Rok dobave | 14 dni |




20,60 €
Tehnične podrobnosti izdelka
28,50 €
Na zalogi
| Teža | 1,350 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55 × 380 × 460 cm |
| Velikost | 36×42 cm |
| Proizvajalec | Aqualine |
| Garancija | 24 |
| Material | Polipropilen |
| Barva | Bela |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Drugo |
| Premer | |
| Širina | 360 |
| Višina | 28 |
| Globina | 420 |
| Rok dobave | 14 dni |