| Teža | 1,825 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 458 × 268 × 280 cm |
| Velikost | 450x265x285 mm |
| Proizvajalec | Ridder |
| Garancija | 24 |
| Material | Aluminij, Plastika |
| Barva | Bela |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Kvadratni |
| Vrsta | Sedež za prho / kopalniški stolček |
| Širina | 450 |
| Višina | 265 |
| Globina | 285 |
| Zmogljivost | 150 |
| Rok dobave | 14 dni |


















