| Teža | 92,000 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 2120 × 950 × 120 cm |
| Velikost | 90x70x210 cm |
| Proizvajalec | Aqualine |
| Garancija | 24 |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Drugo |
| Premer | |
| Širina | 900 |
| Višina | 2100 |
| Globina | 700 |
| Debelina stekla | 5 |
| Rok dobave | 14 dni |




628,00 €
864,00 €
Tehnične podrobnosti izdelka
870,00 €
Na zalogi
| Teža | 92,000 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 2120 × 950 × 120 cm |
| Velikost | 90x70x210 cm |
| Proizvajalec | Aqualine |
| Garancija | 24 |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Drugo |
| Premer | |
| Širina | 900 |
| Višina | 2100 |
| Globina | 700 |
| Debelina stekla | 5 |
| Rok dobave | 14 dni |