| Teža | 0,097 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 80 × 30 × 30 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Garancija | 24 |
| Barva | Črna mat barva |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Drugo |
| Rok dobave | 14 dni |




18,90 € 15,10 €
16,90 € 13,50 €
Tehnične podrobnosti izdelka
23,50 € 18,80 €
Na zalogi
| Teža | 0,097 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 80 × 30 × 30 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Garancija | 24 |
| Barva | Črna mat barva |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Drugo |
| Rok dobave | 14 dni |