| Teža | 0,978 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 150 × 180 × 180 cm |
| Velikost | 150x150x94 mm |
| Proizvajalec | Cata |
| Serija |
VENTILATORS E |
| Garancija | 24 |
| Material | Plastika – steklo |
| Barva | Bela |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Drugo |
| Širina | 150 |
| Višina | 150 |
| Globina | 94 |
| Napetost | 230 |
| Električna zaščita | IP44 |
| Moč | 8 |
| Toplotna moč (W) | |
| Dodatna oprema | |
| Rok dobave | 14 dni |



















