| Teža | 0,450 kg |
|---|---|
| Velikost | 120×210 cm |
| Proizvajalec | Aqualine |
| Serija |
DENIPAN |
| Garancija | 24 |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Drugo |
| Širina | 1200 |
| Višina | 2100 |
| Rok dobave | 14 dni |




155,00 €
125,00 €
Tehnične podrobnosti izdelka
129,00 €
Ni na zalogi
| Teža | 0,450 kg |
|---|---|
| Velikost | 120×210 cm |
| Proizvajalec | Aqualine |
| Serija |
DENIPAN |
| Garancija | 24 |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Drugo |
| Širina | 1200 |
| Višina | 2100 |
| Rok dobave | 14 dni |