| Teža | 0,120 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 70 × 200 × 55 cm |
| Proizvajalec | Polysan |
| Garancija | 24 |
| Material | Plastika |
| Barva | Krom |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Kvadratni |
| Širina | 170 |
| Višina | 24 |
| Rok dobave | 14 dni |




105,00 € 84,00 €
78,00 € 62,40 €
Tehnične podrobnosti izdelka
269,00 € 215,20 €
Ni na zalogi
| Teža | 0,120 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 70 × 200 × 55 cm |
| Proizvajalec | Polysan |
| Garancija | 24 |
| Material | Plastika |
| Barva | Krom |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Kvadratni |
| Širina | 170 |
| Višina | 24 |
| Rok dobave | 14 dni |