| Teža | 7,700 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 190 × 470 × 300 cm |
| Velikost | 40x10x22 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Serija |
SMALL |
| Garancija | 24 |
| Material | Beton |
| Barva | Črna |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Pravokotnik |
| Širina | 400 |
| Višina | 100 |
| Globina | 220 |
| Rok dobave | 14 dni |




155,00 €
178,00 €
Tehnične podrobnosti izdelka
178,00 €
Na zalogi
| Teža | 7,700 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 190 × 470 × 300 cm |
| Velikost | 40x10x22 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Serija |
SMALL |
| Garancija | 24 |
| Material | Beton |
| Barva | Črna |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Pravokotnik |
| Širina | 400 |
| Višina | 100 |
| Globina | 220 |
| Rok dobave | 14 dni |