| Teža | 0,210 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 × 20 × 90 cm |
| Velikost | 80 mm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Garancija | 24 |
| Material | Medeninasti |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Drugo |
| Velikost navoja | 1/2" |
| Rok dobave | 14 dni |




3,20 €
Tehnične podrobnosti izdelka
5,70 €
Na zalogi
| Teža | 0,210 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 × 20 × 90 cm |
| Velikost | 80 mm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Garancija | 24 |
| Material | Medeninasti |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Drugo |
| Velikost navoja | 1/2" |
| Rok dobave | 14 dni |