| Teža | 7,410 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 136 × 456 × 275 cm |
| Velikost | 25x10x45 cm |
| Proizvajalec | Kerasan |
| Serija |
CENTO |
| Garancija | 24 |
| Material | Keramika |
| Barva | Bela |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Pravokotnik |
| Širina | 450 |
| Globina | 250 |
| Rok dobave | 14 dni |




165,00 €
Tehnične podrobnosti izdelka
365,00 €
Ni na zalogi
| Teža | 7,410 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 136 × 456 × 275 cm |
| Velikost | 25x10x45 cm |
| Proizvajalec | Kerasan |
| Serija |
CENTO |
| Garancija | 24 |
| Material | Keramika |
| Barva | Bela |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Pravokotnik |
| Širina | 450 |
| Globina | 250 |
| Rok dobave | 14 dni |