| Teža | 27,510 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 150 × 1220 × 475 cm |
| Velikost | 120x10x45 cm |
| Proizvajalec | Kerasan |
| Serija |
CENTO |
| Garancija | 24 |
| Material | Keramika |
| Barva | Bela |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Pravokotnik |
| Širina | 1200 |
| Globina | 450 |
| Rok dobave | 14 dni |




1.009,00 €
Tehnične podrobnosti izdelka
749,00 €
Ni na zalogi
| Teža | 27,510 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 150 × 1220 × 475 cm |
| Velikost | 120x10x45 cm |
| Proizvajalec | Kerasan |
| Serija |
CENTO |
| Garancija | 24 |
| Material | Keramika |
| Barva | Bela |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Pravokotnik |
| Širina | 1200 |
| Globina | 450 |
| Rok dobave | 14 dni |