| Teža | 7,000 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 210 × 580 × 530 cm |
| Proizvajalec | Aqualine |
| Garancija | 24 |
| Material | Polipropilen |
| Barva | Bela |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Oblika D |
| Rok dobave | 14 dni |




719,00 €
Tehnične podrobnosti izdelka
609,00 €
Na zalogi
| Teža | 7,000 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 210 × 580 × 530 cm |
| Proizvajalec | Aqualine |
| Garancija | 24 |
| Material | Polipropilen |
| Barva | Bela |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Oblika D |
| Rok dobave | 14 dni |