| Teža | 0,383 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 60 × 170 × 120 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Garancija | 24 |
| Material | Medeninasti |
| Barva | Krom |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Krožni |
| Višina | 138 |
| Globina | 43 |
| Rok dobave | 14 dni |




26,50 € 21,20 €
68,00 € 54,40 €
Tehnične podrobnosti izdelka
59,00 € 47,20 €
Na zalogi
| Teža | 0,383 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 60 × 170 × 120 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Garancija | 24 |
| Material | Medeninasti |
| Barva | Krom |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Krožni |
| Višina | 138 |
| Globina | 43 |
| Rok dobave | 14 dni |