| Teža | 0,106 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40 × 55 × 195 cm |
| Proizvajalec | Aqualine |
| Garancija | 24 |
| Material | Plastika |
| Barva | Krom |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Krožni |
| Rok dobave | 14 dni |




69,00 € 55,20 €
6,20 € 4,60 €
Tehnične podrobnosti izdelka
6,70 € 5,40 €
Na zalogi
| Teža | 0,106 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40 × 55 × 195 cm |
| Proizvajalec | Aqualine |
| Garancija | 24 |
| Material | Plastika |
| Barva | Krom |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Krožni |
| Rok dobave | 14 dni |