| Teža | 2,708 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 130 × 350 × 340 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Serija |
ANTEA |
| Garancija | 24 |
| Material | Medeninasti |
| Barva | Bronasta |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Retro |
| Višina | 115 |
| Rok dobave | 14 dni |




338,00 € 270,40 €
89,00 € 71,20 €
Tehnične podrobnosti izdelka
485,00 € 388,00 €
Na zalogi
| Teža | 2,708 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 130 × 350 × 340 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Serija |
ANTEA |
| Garancija | 24 |
| Material | Medeninasti |
| Barva | Bronasta |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Retro |
| Višina | 115 |
| Rok dobave | 14 dni |