| Teža | 2,190 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 85 × 395 × 190 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Serija |
ANTEA |
| Garancija | 72 |
| Material | Medeninasti |
| Barva | Krom/zlato |
| Vrsta nadzora | Gumb |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Retro |
| Širina | 172 |
| Višina | 105 |
| Globina | 125 |
| Rok dobave | 14 dni |




218,00 € 174,40 €
325,00 € 260,00 €
Tehnične podrobnosti izdelka
Kategorije: Pipe za umivalnike za namestitev na polico
Koda izdelka: 3172
Zaloga: NA ZALOGI
Serija: ANTEA
239,00 € 191,20 €
Na zalogi
| Teža | 2,190 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 85 × 395 × 190 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Serija |
ANTEA |
| Garancija | 72 |
| Material | Medeninasti |
| Barva | Krom/zlato |
| Vrsta nadzora | Gumb |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Retro |
| Širina | 172 |
| Višina | 105 |
| Globina | 125 |
| Rok dobave | 14 dni |