| Teža | 5,000 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 126 × 420 × 240 cm |
| Velikost | 40×10,6×22 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Garancija | 24 |
| Material | Liti marmor |
| Barva | Bela |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Pravokotnik |
| Širina | 400 |
| Višina | 106 |
| Globina | 220 |
| Rok dobave | 14 dni |




Tehnične podrobnosti izdelka
129,00 €
Na zalogi
| Teža | 5,000 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 126 × 420 × 240 cm |
| Velikost | 40×10,6×22 cm |
| Proizvajalec | Sapho |
| Garancija | 24 |
| Material | Liti marmor |
| Barva | Bela |
| Namestitev | Lepilo |
| Oblika | Pravokotnik |
| Širina | 400 |
| Višina | 106 |
| Globina | 220 |
| Rok dobave | 14 dni |